Під час зустрічі в читальній залі студенти отримали інформацію щодо структури бібліотеки, напрямів діяльності, інноваційних методів обслуговування та можливостей користування фондом бібліотеки, яку підготувала завідувачка відділу обслуговування Марина Дерун.

Також студенти познайомилися з роботою Інтернет-центру, секторами краєзнавчої роботи та довідково-інформаційної роботи. Усміхнені обличчя майбутніх колег та їх слова вдячності, свідчили про те, що їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.

Крім того, першокурсники завітали і до сектору абонемент, де їх гостинно зустріли бібліотекарі. Більшість студентів відвідавали бібліотеку вперше, тому мали можливість записатися та обрати книгу на свій смак. Провідний бібліотекар Кучинська А.П. розповіла про правила користування абонементом, ознайомила з студентів з фондом.

Загалом зустріч промайнула дуже цікаво і змістовно, а вдячні студенти подякували за багаж знань, навички і досвід в роботі бібліотеки, якими радо поділилися працівники книгозбірні.