Він і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і надалі допомагатимуть нашому народу.

Прилучитися до його мудрості, світлого поетичного слова справа честі і для нас. 3 листопада, з цією метою, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, в рамках культурно-мистецької акції «Мудрість віків через роки» (до 300-річчя з дня народження Г. С. Сковороди), на онлайн-платформі Google Meet, провели для студентів педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського віртуальний турпохід «Там, де ступав Григорій Сковорода».

Впродовж онлайн зустрічі учасники, переглянувши відеоматеріали: «Григорію Сковороді – 300 років», «Обличчя української історії», «Куп’янськими стежками Григорія Сковороди», «Афоризми Григорія Сковороди», мали щасливу нагоду пройтися стежками його життя, перечитати сторінки творів.

Григорій Савич стояв на сторожі морального здоров’я нації, був виразником народної демократичної ідеї і, безсумнівно, заслуговує на глибоку вдячність і широке пошанування сучасної незалежної України.