Ця торбина зможе не тільки замінити безліч поліетиленових пакетів, а й стане стильним аксесуаром, який доповнить будь-який образ.

7 листопада в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся майстер-клас з розпису екоторб. Разом з Анастасією Євсейчик – майстринею з когорти ВПО, присутні створили власний унікальний виріб з цікавим дизайном. Зображення були зовсім різними починаючи від милих квіточок, закінчуючи патріотичними малюнками з цитатами.

Бібліотекарі Олександрії під приємну музику поринули у творчу атмосферу, створивши власний унікальний виріб з яскравим і оригінальним дизайном.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.