Саме завдяки цій суперсилі ми маємо можливість розуміти власні емоції та взаємодіяти з іншими людьми. Якщо людина залишається врівноваженою в будь-якій ситуації, це говорить про високий рівень її емоційного інтелекту. Як гадаєте, чи можна тренувати ЕІ? Звичайно! Не тільки можна, але й необхідно!

Дізнавалися про способи тренування емоційного інтелекту учасниці онлайн-заняття «Емоційний інтелект – моя суперсила», що відбулося 27 грудня на платформі Zoom для бібліотекарок Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка, педагогиня, Амбасадорка Миру – Аліна Касьянова розказала, як навчитися розрізняти свої емоції та, як керувати реакціями на них.

Також, для учасниць заходу було запропоновано ігри для розвитку емоційного інтелекту дітей. Ці вправи стануть у пригоді молодим матусям для налагодження зв’язку як зі своїми дітьми, так і з вихованцями – найменшими відвідувачами бібліотеки.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.