Казки справляють на дітей глибоке емоційне враження, збагачують їхню мову, пробуджують духовні сили.

І ми в черговий раз в цьому переконалися. Як? Працівники бібліотеки-філії №10 спільно з учнями 2-Б класу ЗНЗ №10 підготували та провели захід враження-зображення «Великою казковою дорогою».

Діти з великою відповідальністю віднеслися до підготовки заходу, намалювали надзвичайні малюнки до своєї улюбленої казки, підготували захоплюючі розповіді про свої враження від прочитаної казки. І… бібліотекар разом з класним керівником поринули спогадами в своє дитинство, в світ своїх улюблених казок. Дітлахи робили надзвичайно цікаві висновки чого навчає та чи інша казка. Різноманіття казок представлених учнями вражає своїм розмаїттям. Це: і «Троє поросят», і «Колобок» та «Ріпка», і «Заєць-Хвалько», і «Солом’яний бичок» та «Казка про золоту рибку», і «Кіт у чоботях» та «Аліса в країні чудес», і «Гидке каченя» та багато, багато інших… Також діти розповіли сьогодні і про нові, цікаві казки, такі як «Скарби пірата Моргана» Жюльетт Парашини-Дени та казку Панаса Висікан «Пригода на журавлиному острові».

В кінці заходу, з великим задоволенням, діти взяли участь у грі «Намалюй нового казкового героя». Діти повинні були об’єднати 4-5 відомих казкових героїв і … з’явилися нові: Кото-принцеса, Вухо-хвіст,Чупа, Коловис, Чудограй та Чудокрил.