Книги письменників-земляків


Кохан А.І., Сурженко Л.І. Стара Олександрія в листівках і фотографіях/ Худ. В.А.Кононенко. - Олександрія, 2006. – 50 с.

Ця книга - це перший крок у пошуках та збереженні фотодокументальних матеріалів про минуле нашого славного міста. Кожна фотографія – це документальне відображення певного місця, будинку, вулиці. Та зібрані разом вони створюють строкату панораму давньої Олександрії. Матеріали надані міським краєзнавчим музеєм ім. А.Ф.Худякової та авторами власних колекцій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: (Літературний альманах) / ред. В.В.Жахалов, упоряд. С.Д.Звягінцева. - м. Олександрія, 2007

Літературно-мистецький клуб «Джерело» вперше видав свій збірник у 1992р. З того часу частково змінився склад об’єднання, прийшли нові поети, долучилася молодь. До нового збірника увійшли поезії Й.Спектора, С.Звягінцевої, К.Повелька, А.Штанька, Н.Фесенко, Г.Бурдової та інших олександрійців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попов О.В. Спогад на майбутнє. (Художньо-публіцистична повість).- Кіровоград: «Імекс-ЛТД», 2007.-130 с.

Директору Кіровоградської обласної філармонії Миколі Кравченку, виповнилось шістдесят років. До ювілею талановитого керівника Олег Попов написав книгу «Спогад на майбутнє». У ній автор, а з ним і читач, йдуть життєвими стежками Миколи Івановича Кравченка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фесенко Наталія. Причетна до всього: (Збірка поезій) / Художн. С. Ніколенко. - Кременчук, 1998. – 108 с.

Наталія Федорівна Фесенко народилася 18 квітня 1956 р. в селищі Димитрове на Олександрійщині.1973р. закінчила середню школу №18. Отримала вищу освіту на музично-педагогічному факультеті Кіровоградського педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна. Працює вчителем в м. Олександрія. Друкується з 1970 р. в газетах «Ленінський прапор», «Молодий комунар», «Сільський вісник», «Освіта», «Вільне слово».