Хоч погода і не була до нас доброзичливою, і ми не змогли побавитися на вулиці, захід пройшов цікаво, активно, діти із задоволенням разом з бібліотекарем побували в Країні Здоров’я, відвідали місто Мийдодірія,- місто чистоти та охайності, побували на берегах річки «Вітамінки», завітали на гостину до Веселки Здоров’я, і, на жаль, відвідали Болото, в якому панують негативні явища, що можуть зашкодити здоров’ю - це шкідливі звички.

Під час заходу діти дізналися про основні правила здорового способу життя, складовими якого є гігієна, здорове тіло, харчування, корисні звички. Також дітям стало відомо, як правильно дбати про себе, скільки часу їм слід приділяти фізичним вправам, як загартовуватися, щоб мати сильне і здорове тіло, дізналися про те, які продукти є шкідливими для їх організму, а які слід вживати. Цікаві загадки про корисні продукти – овочі та фрукти - ще раз нагадали дітям про їжу, яка допомагає їм вирости здоровими та сильними.

Але поряд з цим існують і шкідливі звички, які марнують наш час, руйнують організм і можуть звести всі зусилля нанівець. Тому їх треба вчасно позбутися, а для того, щоб вони ніколи не з'явилися у майбутньому, їх місце мають зайняти корисні навички. Діти зрозуміли: якщо вони навчаться правильно розподіляти свій час, додержуватися у всьому міри і тренувати силу волі, то зможуть досягати у житті успіхів і будуть завжди здоровими.

Велику цікавість у дітей викликали різноманітні ігри: «День та Ніч», «Стоп», «Перегони на м’ячі», «Скажи, що роблять цим предметом», «Це я, це я, це все мої друзі». Закріпити отримані знання нам допомогла зупинка Веселка Здоров’я.